Z okazji obchodzonego 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego w imieniu własnym oraz całego Samorządu Gminy Stare Bogaczowice składam wszystkim Pracownikom Socjalnym serdeczne podziękowania za codzienny trud pracy na rzecz potrzebujących.

Pełniona przez Państwa służba wymaga zarówno wysokich kwalifikacji i umiejętności, jak również ogromnej wrażliwości i zrozumieniu dla ludzkiej słabości. Swoja postawą wielokrotnie udowadniacie, ze niesienie pomocy to nie tylko realizowanie obowiązków służbowych, ale przede wszystkim wypełnianie życiowej  misji.

Doceniając codzienny trud i wkład Pracowników Socjalnych w pracę w tym  wyjątkowym zakresie, życzę  Państwu odnoszenia sukcesów w wspieraniu rodzin i wpływaniu na poczucie ich bezpieczeństwa, realizacji podejmowanych inicjatyw, satysfakcji z pracy oraz wszelkiej pomyślności.

Wójt Gminy Stare Bogaczowice

Mirosław Lech