W niedzielę 7 stycznia br. w Świebodzicach odbyły się 6 Mistrzostwa Dolnego Śląska Taekwon-do Polskiej Federacji Taekwon-do. Na starcie było ponad 500 zawodniczek i zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali aż na 12 matach. Była to największa jednodniowa impreza Taekwon-do  w historii Dolnego Ślaska, a rywalizacja dotyczyła młodzików młodszych (MM 5,6,7,lat), młodzików (M 8,9,10 lat), kadetów (K 11,12,13) juniorów młodszych (JM 14,15,16), juniorów (J 17,18,19), seniorów (S) i super seniorów (SS).

Doskonale spisali się podopieczni trenera Jarosława Włochala 3 dan trenujący w Gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Starych Bogaczowicach. Mamy pierwszych Mistrzów!

MEDALIŚCI MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLĄSKA

Filip Stokłosa srebro walki

Krzysztof Stokłosa brąz walki

Sebastian Szczypek złoto walki

Jakub Stokłosa srebro walki

Maja Walankiewicz srebro walki

Kaja Ogrodnik brąz walki

Nikodem Gwizdała złoto walki

Marcel Kępiński brąz walki, brąz tech szybkościowe

Julia Kępińska złoto walki

Trzeba zaznaczyć, że wynik sportowy nie jest dziełem przypadku ponieważ Klub Taekwondo Taipan zaczął w 2018 r obchody 25 -lecia istnienia klubu! To ogromne 25 letnie doświadczenie pracy z najmłodszymi, a wynik na zawodach to wspaniały prezent dla mnie z okazji 25 lecia  – podkreśla trener Felusiak. 

Teraz szykujemy się na największą imprezę w tym roku - Mistrzostwa Polski, na których wystartuje blisko 1000 zawodników z całej Polski na 18 matach! Zapraszamy już 28 kwietnia w Kalisz Arena!!!

Informacje o wszystkich sekcjachTaekwon-do znajdują się na www.taipan.pl lub pod numerem telefonu 724 144 724 oraz na  www.gpft.pl w dziale ZAPISY.