Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, jako współorganizator wraz z Parlamentarnym Zespołem ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw zaprasza na ogólnopolskie wydarzenie, jakim jest bezpłatne webinarium poświęcone tematyce związanej z rolnictwem.
         Webinar pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi pana Grzegorza Pudy oraz Poseł na Sejm RP pani Agnieszki Soin dedykowany dla Dolnego Śląska odbędzie się w dniu:
20 października 2021 r. o godz. 11.00 na platformie Teams.
         Planowana tematyka poruszana przez ARiMR będzie obejmować pełen wachlarz informacji istotnych dla mieszkańców wsi, a w szczególności –Aktualne nabory na dofinansowania dla rolników.
         Zależy nam, aby jak najwięcej mieszkańców terenów wiejskich z Dolnego Śląska skorzystało z oferty, jaką niosą unijne dotacje przeznaczone nie tylko na rozwój gospodarstw rolnych, ale także przedsiębiorczości. Wobec powyższego, wyrażamy nadzieję, że okażą nam Państwo wsparcie przyłączając się aktywnie do naszej inicjatywy.
Link do połączenia w dniu webinarium
https://webinar.arimr.gov.pl
Zapraszamy także na naszą stronę ARiMR związaną z webinarium

https://www.gov.pl/.../wkrotce-kolejny-webinar-z-cyklu...
Dziękujemy za pomoc i wsparcie w dotarciu z informacją do jak największej liczby osób związanych z rolnictwem oraz wszelkich zainteresowanych.