Gminne Biuro Spisowe w Starych Bogaczowicach 30 września będzie otwarte od 7:30 do 18:00

               


Spis powszechny trwa do 30 września 2021. Nie warto odkładać go na ostatnią chwilę. Możesz się spisać przez internetna spis.gov.pl, dzwoniąc na infolinię 22 279 99 99 lub przyjść do Gminnego Biura Spisowego w Urzędzie Gminy Stare Bogaczowice przy ul. Głównej 132 w godzinach pracy urzędu.

Spis jest obowiązkowy. Spisowi podlegają “osoby fizyczne stale zamieszkałe i czasowo przebywające w mieszkaniach, budynkach i innych zamieszkanych pomieszczeniach niebędących mieszkaniami na terenie Polski oraz osoby fizyczne niemające miejsca zamieszkania”. Podlegają mu także “mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania i inne zamieszkane pomieszczenia niebędące mieszkaniami”.

Spis jest realizowany następującymi metodami: obowiązkowo, czyli właśnie metodą samospisu internetowego (CAWI) oraz uzupełniająco metodą wywiadu telefonicznego (CATI) oraz metodą wywiadu bezpośredniego (CAPI).

W dniu 30 września Gminne Biuro Spisowe w Starych Bogaczowicach będzie pełnił dyżur od godziny 7:30 do 18:00 zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze się nie spisali.