Z okazji Dnia Kobiet, nad Zalewem w Starych Bogaczowicach, odbył się turniej strzelecki dla kobiet. W radosnej atmosferze, Panie sprawdziły swoje umiejętności strzeleckie pod okiem doświadczonych sędziów. Organizatorom dopisała piękna pogoda i frekwencja uczestniczek. Zawody wyłoniły zwycięskie drużyny oraz najlepsze strzelczynie w kategorii indywidualnej. Laureaci nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami, medalami i pucharami. Karczma Jedynak przygotowała na ten dzień pyszny poczęstunek - wspólne pieczenie kiełbasek oraz słodkości, natomiast przedstawiciele Sudeckiego Stowarzyszenia Strzeleckiego wraz z Mirosławem Lechem Wójtem Gminy Stare Bogaczowice wręczyli upominki wszystkim kobietom z okazji ich święta. Gminę odwiedziła także Poseł na Sejm Anna Maria Siarkowska, która objęła wydarzenie honorowym patronatem.