Wójt Gminy Stare Bogaczowice wraz z Radą Sołecką Wsi Cieszów zapraszają na oficjalne otwarcie Świetlicy Wiejskiej oraz Mikołajkowe spotkanie 6 grudnia 2019 roku. Podczas uroczystości zostanie rozstrzygnięty konkurs "Mój wymarzony prezent". Na dzieci będzie czekał spektakl " Zagubiony prezent" oraz wizyta Świętego Mikołaja.

Miło nam poinformować że dzięki skutecznym działaniom Gminy Świetlica w Cieszowie została zbudowana przy intensywnym wsparciu Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego poprzez przyznanie środków w kwocie 500 tys złotych na operacje typu ' Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne" w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.