13 grudnia 2022 r. bardzo ważny dzień dla Gmina Stare Bogaczowice.
Uroczyście oddaliśmy inwestycję pn. „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego, czterokondygnacyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Struga na działce nr 170/1, powiat wałbrzyski” w wyniku, której powstało 30 mieszkań, 2 pomieszczenia techniczne (kotłownia i rozdzielnia elektryczna) oraz pomieszczenie gospodarcze. Poza budynkiem mieszkalnym zaprojektowano pełną infrastrukturę towarzyszącą, w tym dojazd do budynku wraz z miejscami postojowymi, zieleń, chodniki oraz obiekty małej architektury (śmietnik, ławki, kosze na śmieci oraz obszar wydzielony pod podziemny zbiornik na paliwo dla potrzeb lokalnej kotłowni).
Wartość zadania to ponad 8 500 000 zł brutto.
Jeszcze raz dziękuję moim współpracownikom, projektantom, wykonawcom i wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej inwestycji.
Z ogromną radością przekazywałem klucze Tym, którzy już za chwilę będą mogli cieszyć się nowoczesnymi mieszkaniami z pięknym widokiem.


Widzimy się za rok w tym samym miejscu, aby oficjalnie przekazać drugi, bliźniaczy budynek.

Zdjęcie domu wielorodzinnego od wjazdu, widok na klatkę 2B

Zdjęcie frontowej elewacji.

Zdjęcie Wójta Gminy i pracowników przygotowujących klucze do przekazania mieszkańcom.

Wójt Gminy wraz z Zastępcą i Dyrektor Gminnego Centrum Kultury witają przybyłych gości na otwarcie budynku wielorodzinnego w Strudze przy ul Szkolnej 2B i 2C

Wójt Gminy, Zastępca Wójta Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Wykonawców budynku 

Uroczyste przecięcie wstęgi Wójt Gminy Stare Bogaczowice, Przewodnicząca Rady Gminy, Prezydent Wałbrzycha, Zastępca Wójta Gminy Stare Bogaczowice i przedstawiciel Wykonawcy

Błogosławieństwo nowo wybudowanego domu przez Proboszcza Parafii w Strudze

Tort ze zdjęciem budynku