Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza wszystkich Seniorów z obszaru województwa dolnośląskiego do skorzystania z oferty im dedykowanej podczas wydarzenia "Tydzień Seniora". "Tydzień Seniora" zaplanowany jest na 9 -13 maja 2022 r. i odbędzie się w  siedzibie Centrum Medycznego Dolmed przy ul. Legnickiej 40 we Wrocławiu w godzinach otwarcia Centrum.

"Tydzień Seniora" organizowany jest przez Centrum Medyczne Dolmed - marszałkowską jednostkę we współpracy z Fundacją Dolny Śląsk oraz PZU S. A. Podczas wydarzenia Seniorzy będą mogli skorzystać z pakietów badań w promocyjnych cenach oraz ze specjalnych zniżek na wskazane badania.

Dodatkowo w dniu 13 maja 2022 r., w godzinach 9:00 - 16;00 będzie możliwość przystąpienia do bezpłatnego grupowego ubezpieczenia PZU Ochrony Prawnej Seniorów z terenu województwa dolnośląskiego. Głównym założeniem projektu ubezpieczeń jest ochrona seniorów przed działaniami oszustów oraz pomoc przy ich zwalczaniu, a także pomoc w sprawach życia codziennego. Szczegóły ubezpieczenia zostaną przedstawione na miejscu przez konsultantów oraz podczas warsztatów (III grupy: godzina (9:30, 10:00, 10:30).


Poniżej ulotka