Wczoraj 9 czerwca 2022r odbyła się w senioralna impreza integracyjna przy ognisku. Realizując założenia działalności naszego Klubu „Senior+” w Starych Bogaczowicach zaprosiliśmy zaprzyjaźniony Klub „Senior+” z Unisławia Śląskiego, koleżanki z Loży Trubadurów Górskich oraz przedstawicielki Fundacji Via Salutis na spotkanie przy ognisku. Przy wspaniałym akompaniamencie gitar koleżanek z „Loży” wybrzmiewał chór wspaniałych głosów, do tego wspaniała Alicja z Fundacji Via Salutis w trakcie integracji „budowała atmosferę radości podczas sesji jogi śmiechu”. Oczywiście nie zabrakło pieczonych kiełbasek i przygotowanych pyszności. Nasi członkowie (niezastąpione Jasia i Basia) – a jednocześnie słuchaczki UTW – przedstawiły skecze z naszego końcowego przedstawienia, które nas wszystkich rozbawiały. W tak miłej atmosferze bawiliśmy się do „wieczornego deszczu”.

Dziękujemy naszym wspaniałym gościom za obecności wspólną zabawę – Klubowi Senior+ z Unisławia Śląskiego, Fundacji Via Salutis oraz Loży Trubadurów Górskich. Dziękujemy także za odwiedziny naszemu Wójtowi Gminy Mirosławowi Lechowi, który wspiera nasze poczynania. Dziękujemy także zaprzyjaźnionym pracownikom Gminnego Centrum Biblioteczno- Kulturalnego za pomoc przy organizacji.