Górski Półmaraton „Z Flagą na Trójgarbie – zapraszamy do zapisów


Już po raz VIII amatorzy i profesjonalni biegacze będą mogli spróbować swoich sił podczas Półmaratonu Górskiego "Z Flagą na Trójgarbie”

Biegowa rywalizacja przebiegać będzie na dwóch dystansach – ok. 22 km i tzw. dyszka. To niezwykła impreza sportowa, gdzie w połowie trasy uczestnicy wbiegają na Górę Trójgarb, na której znajduje się wieża widokowa, przyciągająca od lat tysiące turystów - https://www.facebook.com/Trojgarbwieza. Trasa gwarantuje wspaniałe widoki rozciągające się od Śnieżki po Wrocław.

W tym roku niespodzianka, gościem honorowym VIII Górskiego Półmaratonu „Z Flagą na Trójgarbie” będzie Jerzy Górski - mistrz świata w podwójnym Ironmanie (3.09.1990r). O naszym gościu powstała książka Łukasza Grassa i film (2017r) w reżyserii Łukasza Palkowskiego pt. „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą” - https://www.filmweb.pl/film/Najlepszy-2017-772700.

Start i meta zlokalizowane będą na boisku sportowym w Witkowie – https://goo.gl/maps/ZP2jEv3MTynd8Snh6.

Na zakończenie półmaratonu o godzinie 16.00 w Centrum Kultury w Czarnym Borze - https://goo.gl/maps/BY1fup6dNDVkgJg87 odbędzie się pokaz filmu „Najlepszy” oraz spotkania i rozmowa z bohaterem filmu – Jerzym Górskim - https://www.facebook.com/sportgorski.jerzygorski - wstęp bezpłatny. Pierwsze miejsca dla uczestników naszego półmaratonu.

9 września 2023 r. - dwa dystanse i jedna wieża z najprawdopodobniej najpiękniejszym widokiem w Sudetach. 

Zapisy na stronie:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8091