Gmina Stare Bogaczowice została zaproszona przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury i Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych" do projektu LUDLOVE

Dzięki temu dzieci i młodzież z terenu Gmina Stare Bogaczowice mogą uczestniczyć w BEZPŁATNYCH zajęciach tanecznych i wokalnych.

Przyjmujemy zapisy dla trzech grup wiekowych:

5-6 lat

7-9 lat

10-15 lat

Zajęcia dla grupy 5-6 lat odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 16:00, a zajęcia dla grupy 7-9 lat w ten sam dzień o godz. 16:45 w GCBK (ul. Główna 148).

Zajęcia dla najstarszej grupy będą odbywać się w Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki - dowóz zapewnia organizator (do końca tygodnia będziemy znali dzień i godzinę).

Zajęcia będzie prowadziła Pani Martyna Szklarkowska wraz z mężem Panem Wojciechem Szklarkowskim.

22 maja (poniedziałek) o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie informacyjne, a 23 maja ruszamy z zajęciami.

Zapraszamy do zapisów w Gminne Centrum Biblioteczno -Kulturalne w Starych Bogaczowicach.

Liczba miejsc ograniczona!