W dniu 2 lutego 2022 roku został oficjalnie otwarty Klub "Senior+" w Starych Bogaczowicach przy ulicy Głównej 149. Otwarcia dokonała Pani Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz z Wójtem Gminy, w otwarciu uczestniczyli zaproszeni goście.

Klub "Senior+" został utworzony w celu integracji i aktywizacji społecznej oraz zaspakajania potrzeb kulturalnych środowiska osób starszych w Gminie Stare Bogaczowice.

Łączna powierzchnia Klubu zajmuje 60 m2 w tym sala spotkań z aneksem kuchenny i jadalnią, korytarzem, zapleczem magazynowym, toaletami. Pomieszczenia przystosowane są dla osób z niepełnosprawnościami,

Uczestnicy Klubu "Senior+" będą mogli rozwijać w nim swoje zainteresowania, uczestniczyć w zajedziach tematycznych co zapewni atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego w bezpieczniej i przyjaznej atmosferze.