Przed nami Walentynki - święto zakochanych i miłości, a my zapraszamy wszystkich, którzy „czują mięte” do ekologii do udziału w akcji #EkoWalentynki.

Już 9 lutego w naszym budynku pojawi się pudło na zużyte baterie. Na uczestników akcji czekają eko-gadżety, m.in. praktyczne torby na zakupy.

Do tej pory w akcji wzięło udział ponad 1000 partnerów w całej Polsce, ponad milion zebranych zużytych baterii. Partnerami obchodów „EkoWalentynki 2022” w Polsce są: REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o., Electro-System Organizacja Odzysku SEiE S.A. i ERP Polska Organizacja Odzysku SEiE i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. - firmy, dzięki którym każdego roku wzrasta w Polsce poziom odzysku i recyklingu zużytych baterii oraz elektroodpadów. Akcję w naszym regionie akcję koordynuje Stowarzyszenie Czysty Wałbrzych (@czystywch) ze wsparciem drukarni Bogler i producenta toreb firma Ivedo.

#CzystyWałbrzych, #EkoWalentynki, #RemondisElectrorecycling #Remondis, #ElectroSystem, #EuropejskaPlatformaRecyklingu, #EuropeanRecyclingPlatform, #ElektroŚmieci, #ElektroOdpady, #ElektroGraty, #zsee, #weee, #zerowaste, #recycling, #ochronaśrodowiska, #workingforthefuture, #zakładprzetwarzania