Opus art zaprasza na brawurową komedię Teatralną!

"Cudowna Terapia"

Filharmonia Sudecka ul. Słowackiego 4, Wałbrzych 

11 marca 2023 r. o godzinie 17:00

Bilety do nabycia:

- u organizatora: zamówienia grupowe, sprzedaż wysyłkowa, informacje po numerem telefonu: 515 922 426 lub e-mail rezerwuj@op.pl

- w internecie: www.kupbilecik.pl lub www.biletyna.pl 


Serdecznie Zapraszamy


Komedia małżeńska, którą powinni obejrzeć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku.

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję. Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

ZAMIAST DO GABINETU ZAPRASZAMY DO TEATRU NA CUDOWNĄ TERAPIĘ!

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi sobie urządzać niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedź znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje, i trzy wspaniałe kreacje autorskie. 

Przekład: Marek Szalsza

Obsada:

w roli Joanny Dorek: Dominika Ostałowska / Małgorzata Lewińska* / Edyta Jungowska*

w roli Walentego Dorka: Dariusz Kordek / Marcin Kwaśny*

w roli terapeuty: Andrzej Młynarczyk / Artur Pontek* / Dariusz Taraszkiewicz*

*wymiennie


Plakat w załączniku