INWENTARYZACJA WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST

Celem opracowania „Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Stare Bogaczowice” Wójt Gminy Stare Bogaczowice przypomina o trwającej na terenie naszej gminy inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.

Spis z natury potrwa jeszcze do końca czerwca 2018 r.

Właściciele posesji, na których występują wyroby azbestowe, którzy do tej pory nie udzielili informacji o tych wyrobach proszeni są o kontakt z przedstawicielem firmy EKO-TEAM Sebastianem Kulikowskim TEL. 691 015 026

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, to na właścicielu spoczywa obowiązek zinwentaryzowania wyrobów zawierających azbest.

Ponadto, zinwentaryzowane wyroby azbestowe będą uwzględniane w programie, a tym samym do działań związanych z ich usunięciem będzie przewidziane stosowne dofinansowanie.