WOŚP w Szybie „WITOLD”

            Już 15 stycznia Boguszów-Gorce wspólnie ze Starymi Bogaczowicami zagra
na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

            Będą terenowe auta, kuchnia polowa, pokazy sprzętu strzeleckiego, koncerty muzyczne, Kinder Bal (dla najmłodszych) a dla dorosłych - na deser KABARET CHYBA.

            Nie lada gratka czeka wielbicieli adrenaliny, a to za sprawą TAXI OFFROAD
i członków STOWARZYSZENIA SUDETYOFFROAD, którzy podczas WOŚP organizować będą przejażdżki terenowymi autami. Wszystkich miłośników ekstremalnej jazdy zapraszamy na plac przed Centrum „WITOLD” w godz. 11:00 – 15:00. Na miłośników terenówek czekać będzie nie tylko ekstremalna jazda ale również  żurek, grochówa z kotła, grillowane kiełbaski i przepyszne ciasta, a wszystko to za „wrzut do puszki”.

            Na godziny popołudniowe (od 15:00) w sali konferencyjnej CK-K  zaplanowano atrakcje artystyczne. Nie zabraknie energetycznej zumby, popisów tanecznych, koncertów muzycznych. W działania sztabu CK-K „Witold” oraz Gminy Boguszów-Gorce włączył się również Wójt i Gmina Stare Bogaczowice dzięki czemu publiczność będzie mogła usłyszeć specjalny program muzyczny w wykonaniu mieszkańców Starych Bogaczowic.

            O godz. 18:00 dzieci zostaną zaproszone na Kinder Bal (Restauracja Szybu „Witold”) natomiast specjalnie dla dorosłej części widowni (w sali konferencyjnej) zaprezentuje się KABARET CHYBA, który poprowadzi również najważniejsze licytacje.

Wylicytowane zostaną rękawice bokserskie z autografem TOMASZA ADAMKA (początek licytacji godz. 18:00, cena wywoławcza 500 zł.) Podczas imprezy wylicytujemy też koszulki ADAMEK TEAM z podpisem Tomasza Adamka i załącznikiem w postaci zdjęcia z autografem.

Ponadto tradycyjnie już wylicytujemy złote, jubileuszowe SERCE WOŚP z pracowni złotniczej Wiesława Cozaca (cena wywoławcza 500 zł).

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się również licytacja WCZASÓW W BUŁGARII dla dwóch osób z Biurem Turystycznym Duo Travel (cena wywoławcza 1.000 zł)

A na bardzo odważnych czeka zaproszenie na LOT SZYBOWCEM ufundowane przez Towarzystwo Lotnicze w Świebodzicach. Dla smakoszy z kolei przygotowano zaproszenia na wykwintne kolacje, przepyszne torty i wiele, wiele innych atrakcyjnych gadżetów i usług (lista poniżej).    

            Całość imprezy zakończy się o 20:00– tradycyjnym ŚWIATEŁKIEM DO NIEBA!