Nadchodzi piąta edycja Patrolu Granicznego, organizowanego na terenie malowniczej Gminy Lubawka!

Organizatorzy serdecznie zapraszają na niesamowitą dawkę wrażeń. Odwiedź Gminę Lubawka w dniach 10-12 maja i przeżyj niezapomnianą przygodę. Możesz pokonać trasę na jednym z dwóch dystansów 53 lub 20 km - biegnąc, jadąc na rowerze lub maszerując. To ty decydujesz, z jakim wyzwaniem chcesz się zmierzyć.

Patrol Graniczny jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności. Przygotuj się na trudne warunki, ale również wspaniałą przygodę i niezapomniane chwile.

Nie zwlekaj! Już teraz zapisz się na imprezę pełną adrenaliny. Więcej szczegółów oraz zapisy na stronie internetowej - V Patrol Graniczny (datasport.pl).