Uwaga! Światłowód od TAURONA zwiększa swój zasięg. W 2024 roku rozpoczynamy budowę Sieci KPO. Obecnie jesteśmy na etapie projektowym. Więcej informacji o adresach planowanych do podłączenia opublikujemy wkrótce, prosimy o cierpliwość.

Sprawdź jak się podłączyć

Jeśli Twojego adresu nie ma na liście adresów z zasięgiem światłowodu, zgłoś, że chcesz się podłączyć. Możesz to zrobić na 3 sposoby:

- zadzwoń do jednego z operatorów usług, który działa na naszej sieci,

- wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy,

- zadzwoń pod numer +48 322 322 322.

Gdy zgłosisz chęć przyłączenia do sieci światłowodowej TAURONA, nasi inspektorzy sprawdzą kluczowe parametry techniczne w Twojej okolicy. Jeśli nie będzie żadnych przeciwskazań – do 60 dni od Twojego zgłoszenia, opublikujemy Twój adres w cyklicznie aktualizowanym wykazie.

Jedno przyłącze – wiele ofert

Jeśli podłączysz się do sieci światłowodowej TAURONA, zyskasz dostęp do wielu ofert. Możesz w przyszłości zmienić operatora telekomunikacyjnego i wybrać najlepszą dla siebie ofertę. Z raz wybudowanego przyłącza będziesz korzystać przez kolejne dekady.

Czy TAURON dostarcza Internet

Jesteśmy hurtowym operatorem telekomunikacyjnym – wybudowaliśmy otwartą sieć światłowodową, na której detaliczni operatorzy telekomunikacyjni mogą dostarczać usługi do Twojego domu.

Jeśli jesteś w zasięgu światłowodu TAURONA, porównaj oferty ponad 20 detalicznych operatorów telekomunikacyjnych i wybierz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Co to jest światłowód i dlaczego warto go wybrać

Światłowód to najnowocześniejsza i aktualnie najlepsza technologia telekomunikacyjna. Poznaj zalety internetu światłowodowego.