Oddano do użytkowania nową inwestycję.

Operacja obejmowała naprawę i konserwację 4 wiat turystycznych znajdujących się na terenie Gminy Stare Bogaczowice zlokalizowanych w miejscowościach Nowe Bogaczowice, Cieszów, Struga oraz Stare Bogaczowice. Prace polegały na wymianie zużytych elementów, odświeżeniu oraz zabezpieczeniu środkami ochronnymi. Przewidziano również wymianę ławo stołów na nowe oraz uporządkowanie terenu wokoło wiat. Modernizowany  teren jest umiejscowiony w bezpośrednim sąsiedztwie głównych szlaków turystycznych obejmujących masyw Trójgarbu, zalewu w miejscowości Stare Bogaczowice oraz Zamku Cisy. Obiekty są ogólnodostępne i będą stanowić niekomercyjną infrastrukturę rekreacyjna z równoczesną możliwością wykorzystania przez turystów i rowerzystów odwiedzających Gminę Stare Bogaczowice dla jej atrakcji turystycznych.