Mieszkańcy Gminy Starych Bogaczowic, którzy ukończyli 70 rok życia, mogą już skorzystać ze szczepień przeciw COVID-19, które odbywać się będą w Praktyce Lekarskiej Urszuli Puskarz w Starych Bogaczowicach.

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19

Jeśli nie jest się zapisanym do przychodni trzeba przejść proces rejestracji powszechnych szczepień Polaków przeciwko COVID-19

Poszczególne jej etapy to:

1. Rejestracja – online: przez infolinię, u lekarza POZ lub poprzez Internetowe Konto Pacjenta.

2. Zgłoszenie do punktu szczepień – kwalifikacja przez lekarza.

3. Wykonanie szczepienia oraz obserwacja pacjenta po szczepieniu.

4. Powtórzenie procesu po upływie 21 dni – bez konieczności ponownej rejestracji.

Lub skontaktować się z Praktyką Lekarską w Starych Bogaczowicach.

Ważna informacja z 11 stycznia 2021

Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów.