Z okazji Dnia Samorządowca składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy współtworzą Nasz Samorząd, pracując dla Gminy Stare Bogaczowice.Pracownikom samorządowym w urzędzie i jednostkach organizacyjnych, wójtom, sołtysom, urzędnikom gmin oraz radnym, życzymy niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie.

Swoim zaangażowaniem i codzienną pracą przyczyniacie się do pozytywnych zmian w naszej gminie.

Życzymy Wam, aby Wasze codzienne wysiłki były zauważane i doceniane, aby lokalne społeczności wspierały Wasze inicjatywy i chętnie angażowały się w budowanie lepszego jutra.

Niech kolejne lata obfitują w liczne sukcesy oraz będą szczęśliwe pod względem osobistym, jak i zawodowym.