Mieszkańcy Gminy Stare Bogaczowice spotkali się 11 listopada na wieczornicy patriotycznej. Historię walki o niepodległą Polskę przedstawił występ muzyczny zespołu „Olga” z Kamiennej Góry oraz prezentacja multimedialna przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół w Starych Bogaczowicach – Kamila Sobotę i Jędrzeja Kulskiego. Na zakończenie wszyscy obecni goście włączyli się do wspólnego śpiewu znanych pieśni i piosenek patriotycznych.

Podczas wieczornicy odbyło się także podsumowanie projektu „Kolorowe świetlice zmieniają świata oblicze” prowadzonego przez fundację „Polny Kwiat”. Mirosław Lech Wójt Gminy Stare Bogaczowice oraz Anna Wieliczko Sołtys Wsi Stare Bogaczowice wręczyli upominki dzieciom oraz opiekunom zaangażowanym w projekt.