Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Stare Bogaczowice serdecznie zaprasza wszystkich rodziców do udziału w cyklu spotkań ze specjalistami, których celem będzie wsparcie rodziców w trudnym procesie wychowywania dzieci, dostarczenie cennej wiedzy na temat prawidłowości rozwojowych, metod postępowania z dzieckiem i radzenia sobie z własnymi emocjami i przekonaniami w trudnych sytuacjach, zagrożeń współczesnego świata.

Warsztaty będą również okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń pomiędzy rodzicami.

Dla kogo?

Warsztaty adresowane są do wszystkich rodziców – niezależnie od poziomu wiedzy i umiejętności.

Terminy spotkań:

Program obejmuje łącznie 4 spotkania, które odbywać się będą 1 raz w tygodniu(7, 15, 22, 29 listopada 2019r.) w godz. 17.00 – 19.00.

Miejsce spotkań:

Lokalny Ośrodek Integracji Społecznej w Strudze

Kontakt:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach

ul. Główna 132 (budynek Urzędu Gminy piętro I pok. 235)

e-mail: kontakt@gops-starebogaczowice.com.pl

Szczegóły na plakacie