Informujemy o ogłoszeniu przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej naboru wniosków w ramach programu "Usuwanie folii rolniczych i odpadów pochodzących z działalności rolniczej".  Program przewiduje dofinansowanie przy usuwaniu odpadów z tworzyw sztucznych pochodzących z działalności rolniczej, typu folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów oraz opakowań typu Big Bag.

Gmina Stare Bogaczowice wyraża wstępne zainteresowanie tym programem i aby ustalić możliwości wzięcia w nim udziału konieczne jest przeprowadzenie inwentaryzacji odpadów na terenie gminy Stare Bogaczowice.

Rolnicy zainteresowani ww dofinansowaniem powinni wypełnić formularz, który należy złożyć do 15 listopada 2019 r. w Urzędzie Gminy Stare Bogaczowice.

Poniżej linki: do pisma przewodniego, formularzu i klauzuli informacyjnej.

Inwentaryzacja folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.