Ośrodek Działaj Lokalnie - Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne ”Granica”

z siedzibą w Lubawce ul. Dworcowa 33

ogłasza nabór wniosków na

KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2018

na terenie gmin:

Lubawka, Marciszów, Mieroszów, Czarny Bór, Stare Bogaczowice i Kamienna Góra (gmina wiejska)

Program Działaj Lokalnie wspiera projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych, oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Wnioski można składać tylko w generatorze od 10 kwietnia do 14 maja 2018 r.

na stronie www.system.dzialajlokalnie.pl

Pula środków przeznaczona na granty wynosi 56 000 PLN

Zapraszamy na:

1. SPOTKANIE INFORMACYJNE – 25 kwietnia 2018r (środa) o godz. 17.00 w Lubawce ul. Dworcowa 33

(I piętro) – proszę o potwierdzenie przybycia na spotkanie - telefonicznie lub mailowo.

2. KONSULTACJE INDYWIDUALNE od 07 maja do 11 maja 2018r. – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub mailowo)

REGULAMIN KONKURSU oraz poglądowy wniosek na http://www.stowarzyszenie-granica.org/