Utwór „Mały Człowiek” wykonany przez Dariusza Malejonka oraz Dzieci z Gminy Stare Bogaczowice znalazł się na płycie „Nieśmiertelni”. Cały dochód ze sprzedaży albumu przekazany zostanie na pomoc ofiarom wojny w Aleppo.

W grudniu ubiegłego roku wałbrzyskie Hospicjum otrzymało wsparcie finansowe uzyskane ze sprzedaży płyty charytatywnej „Kolędałka”- projekt zrealizowany przez Gminę Stare Bogaczowice oraz Mirosława Kowalika. Album nadal niesie pomoc, ponieważ jeden z jego utworów „Mały Człowiek” znalazł się wśród 16 pozycji płyty „Nieśmiertelni”. Dyrektorem muzycznym tej niezwykłej produkcji jest Dariusz Malejonek, a wydawcą Salezjański Wolontariat Misyjny „Młodzi Światu”. Oprócz dobrej muzyki w albumie znajdziemy krzyż wykonany z fragmentu bomby z Aleppo. Zebrane ze sprzedaży płyty pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie dzieci i młodzieży z Aleppo oraz ich rodzin, które ucierpiały na skutek wojny. Płytę można nabyć w sklepie internetowym Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego „Młodzi Światu”.